logo
Beining Intelligent Technology (Zhejiang) Co., Ltd
Producten
Producten
Huis > Producten > gekruiste rollagers > Gekruiste rollenlagers RA9008UUCC0 90X106X8mm Hoge stijfheid Compact ontwerp Lineaire gidsglijbaan

Gekruiste rollenlagers RA9008UUCC0 90X106X8mm Hoge stijfheid Compact ontwerp Lineaire gidsglijbaan

Productgegevens

Plaats van herkomst: China

Merknaam: CNBTZC or OEM

Certificering: IATF16949:2016

Modelnummer: RA9008UUCC0

Betalings- en verzendvoorwaarden

Min. bestelaantal: 1000

Prijs: Please contact us,thanks

Verpakking Details: plastic zak, doos, karton, pallet

Levertijd: 2-4 weken

Betalingscondities: L/C,T/T

Levering vermogen: 100000 stuks per maand

Krijg Beste Prijs
Markeren:

Vervaardiging van elektrische motoren en motoren

,

Linear Guide Slide RA9008C

,

Cross-Roller Ring 90X106X8mm

Dragende Naam:
RA9008UUCC0 Kruisrollagers
Schachtboring:
90 mm
Vervangbaar met:
THK
Aangepast:
Ja
Dragende Naam:
RA9008UUCC0 Kruisrollagers
Schachtboring:
90 mm
Vervangbaar met:
THK
Aangepast:
Ja
Gekruiste rollenlagers RA9008UUCC0 90X106X8mm Hoge stijfheid Compact ontwerp Lineaire gidsglijbaan
Crossed Roller Bearing RA9008UUCC0 90X106X8mm Block Linear Guide Slide RA9008C

Crossed Roller Bearing RA9008UUCC0 90X106X8mm Block Linear Guide Slide RA9008CKleine wand kruisrollagers Compacte handrobotbuigers

De- Ik heb een probleem.Het lager is ontworpen voor een zeer nauwkeurige rotatiebeweging, met kruisvormige cilindrische rollen die in rechte hoeken zijn aangebracht om een uitzonderlijke stijfheid en draagkracht te bieden.

Belangrijkste kenmerken
  • Outer Diameter: 106 mm
  • Borediameter: 90 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Structure: Integrated compact design supporting radial, axial, and moment loads in any direction.
  • Installatie: vereenvoudigd door de noodzaak van een montageflens te elimineren

De- Ik heb een probleem.Het lager is uitstekend in toepassingen die hoge prestaties en betrouwbaarheid vereisen en biedt een superieure stijfheid en draagkracht, terwijl de installatie wordt vereenvoudigd.

Technische specificaties
Deelnummer- Dat is niet waar.
MeetsysteemMetrische
Tipe lagerRollagers
Type rollagersGekruist
Voor de ladingsrichtingGecombineerde lading
BouwEen enkele rij
Tipe zegelOpen/verzegeld
Boringsdiameter90 mm
Buitendeursdiameter106 mm
Breedte8 mm
GatenMet gaten
RingmateriaalStaal
Materiaal van de rolStaal
Basis dynamische belasting (C)6760N.
Basisstatische belasting (Co)12400 N.
GlijmiddelVereist
Type schachtmontageDruk op Fit
Temperatuurbereik0 - 230 °F
ABEC-classificatieABEC5/7/9 (P5, P4, P2)
RoHSVoldoende
REACHVoldoende
Gewicht0.12kg
Performance kenmerken

- Dat is niet waar.is een dunwandig kruisrollager, dat voornamelijk wordt gebruikt in industriële situaties die een hoge precisie en lichtgewicht vereisen.

  • Hoge stijfheid- Biedt 3-4 keer meer stijfheid dan traditionele lagers, ondersteunt lasten in alle richtingen (radial, axial, en moment lasten)
  • Compact ontwerp- Zeer dun profiel, perfect voor krappe ruimtes.
  • Hoge nauwkeurigheid- Biedt micron-niveau nauwkeurigheid met pre-load adjustment om stabiele rotatie te verzekeren.
  • Verscheiden laadvermogen- Kan radial, axial, en momentlasten tegelijkertijd aan te pakken dankzij zijn gekruiste roller ontwerp waar rollers perpendiculair zijn gerangschikt en gescheiden door spacers
  • Lage wrijving en lange levensduur.- Verminderde wrijving tussen rollers verlengt onderhoudsintervallen en verhoogt duurzaamheid
Toepassingen

De RA9008UUCC0 is een thin-walled crossed roller bearing (outer ring split type).

  • Industriële robotica- Gebruikt in gezamenlijke rotatie secties of end-effectors van robotic arms, leveren zijn dunwandige ontwerp en hoge stijfheid op om lichtgewicht structuren te bereiken terwijl het multi-directionele belastingen weerstaat
  • Bewerkingsapparatuur- Applied in rotary tables, indexing tables, or turntables of CNC machines (such as machining centers), ensuring precision stability during high-speed rotation
  • Precision Inspection and Instruments. Ik heb het nodig.- Geschikt voor metrologie apparatuur, optische instrumenten, en andere high-precision inspection devices, supporting highly accurate positioning at minimal angular increments
  • Medische apparatuur- Gebruikt in roterende componenten van medische apparaten zoals CT scanners en MRI machines, meeting requirements for rust resistance and high cleanliness
  • Automatisering en speciale machines- Integrated into rotating parts of robotic arms, semiconductor manufacturing equipment (such as IC packaging machines), or aerospace equipment,Adapting to complex operating conditions involving torque and axial loads
Vervaardiging van de volgende modellen:

De RA C Series Cross Roller Bearings zijn compacte laarsjes die specifiek zijn ontworpen voor high-precision en high-rigidity toepassingen.

Structurele kenmerken
  • Geïntegreerde binnen- en buitenringen- De RA C Series adopteert een geïntegreerde innerlijke en buitenste ring structuur, met de buitenste ring met een scheur ontwerp.Dit ontwerp zorgt voor een hoge stijfheid terwijl de buitenste ring kan draaienDat maakt het geschikt voor toepassingen waar de buitenste ring moet bewegen.
  • Ultradunne sectie en compacte afmetingenHet is vooral ideaal voor toepassingen met beperkte installatie ruimte, zoals industriële robot gewrichten en roterende componenten van robot armen.
  • Samengestelde laadcapaciteit- De rollers zijn gearrangeerd in een 90° cross patroon, waardoor een single bearing radial, axial en overturning momenten kan aanpakken, vervangend de traditionele multi-bearing combinaties.
Toepassingsgebieden
  • Industriële robots- Gebruikt in robotic arm joints en roterende componenten, met de eisen voor high-speed beweging en precisie vanwege hun hoge stijfheid en lage wrijving kenmerken.
  • CNC-machines en bewerkingscentra- Geschikt voor roterende tafels en precisie indexing tafels, providing stable rotational accuracy and shock resistance
  • Medische apparatuur en precisie-instrumenten- Zijn hoge-precisie kenmerken maken het de voorkeur keuze voor gebieden zoals chirurgische robots en optische instrumenten.
Voordelen en prestaties
  • Hoge stijfheid en draagkracht- De geïntegreerde innerlijke en buitenste ring structuur verbetert anti-overturning capaciteit,het lager bestand maken tegen complexe belastingen en geschikt maken voor zware machines en scenario's met een hoge dynamische belasting
  • Lage wrijving en lange levensduurRollers zijn gescheiden door spacers om kanteling en wrijving te voorkomen, waardoor het rotatietorque vermindert en het smeerinterval wordt verlengd.
  • Flexibiliteit bij aanpassing van de voorbelasting- Supports preload adjustment to optimize rotational accuracy and stability, adapting to various operating conditions - Ondersteunt preload adjustment om de rotatie nauwkeurigheid en stabiliteit te optimaliseren, en zich aan te passen aan verschillende bedrijfsomstandigheden
Crossed roller bearing technical diagram and specifications
Bearing Dimensies and Specifications
Aantal lagers Inwendige diameter d Buitendeursdiameter D Breedte B Chamfer, wat is er? Dynamische Cr Static Cor Gewicht Wt ≈
RJ4084080.3302037800.06
RU20884480.3302037800.08
RU28105280.3290034000.12
RU422070120.6735083500.29
RU523080120.68610106000.40
RU663595150.617500223000.62
RU8555120150.620300295001.00
RU1248016522133100509002.60
RU178115240281.580300135006.80
CRBTF105A104350.15280025000.09
CRBTF305A306350.15504045001.20
CRBT305-41A304150.15364032500.08
RA5008C506680.5510071900.08
RA6008C607680.5568086800.09
RA7008C708680.5598098000.10
RA8008C809680.56370113000.11
RA9008C9010680.56760124000.12
RA10008C10011680.57150139000.14
BNAT105102150.211008000.009
BNAT205203150.2150014000.015
BNAT305304150.2190021000.021
BNAT408405680.2420058000.027
BNAT505506150.2240034000.032
BNAT555556650.2250037000.035
BNAT805809150.2300054000.05
BNAT9059010150.2310060000.056

Als u meer gedetailleerde informatie nodig heeft, kunt u gerust vragen!

R2AZZ Shielded Radial Ball Bearing Miniature Deep Groove Ball Bearings Single Row 3.175x12.7x4.366mm Motor high speed bearing